Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Projektant stron internetowych, Grafik

HANDY24 GmbH
Kraków
praca stacjonarna
5466 dni temu

Ogłoszenie numer: 65459, z dnia 2009-06-03

HANDY24 GmbH to firma, która przede wszystkim tworzy nowe portale internetowe. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, natomiast w Krakowie otwieramy naszą nową siedzibę. Chcemy Ciebie w naszym zespole jeśli jesteś otwarty, pracowity i zainteresowany pracą w branży internetowej!

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Tworzenie i opieka nad serwisami internetowymi.
  • Opracowanie i realizacja twórczych projektów.
  • Strategiczna współpraca nad bieżącymi projektami klientów.

Wymagania

  • Zdolności do tworzenia layoutu i układu graficznego stron www.
  • Znajomość oprogramowania (Photosphop,Flash, Illustrator, Freehand etc.).
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą informacji, użytecznością witryn internetowych i projektowania interfejsów.
  • Samodzielność i kreatywność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i kwalifikacji
  • Interesujące i pełne wyzwań projekty
  • Profesjonalne, dynamiczne i niekonwencjonalne środowisko pracy
  • Pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie