Projektant Systemów Elektronicznych

Alatek Sp. z o.o.

Kraków

94 dni temu

Ogłoszenie numer: 2547778, z dnia 2019-07-16

Firma ALATEK Sp. z o.o. o profilu elektroniczno-informatycznym (partner projektowy: firma Aldec, www.aldec.com) poszukuje inżynierów do pracy w Krakowie

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Zakres działalności firmy:

  • zaawansowane rozwiązania software/hardware z zakresu Electronic Design Automation (EDA) oraz Embedded Systems (IoT, Automotive, Embedded Vision)
  • multiplatformowe aplikacje software’owe
  • akceleracja, emulacja i prototyping projektów ASIC, FPGA, SoC z wykorzystaniem najnowszych układów FPGA (Xilinx, Intel-Altera, Microsemi)

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu systemów opartych o układy FPGA, w szczególności Xilinx
  • dobra znajomość języków HDL (VHDL i/lub Verilog)
  • znajomość symulatorów HDL (np. Aldec Riviera-PRO//Active-HDL)
  • znajomość narzędzi syntezy oraz implementacji (Xilinx i/lub Intel-Altera)
  • dobra orientacja w zagadnieniach związanych z układami FPGA i praktyczne realizacje z wykorzystaniem układów FPGA

Mile widziane:

  • znajomość układów Xilinx Zynq
  • znajomość protokołów PCIe – w szczególności realizacje sprzętowe na układach Xilinx
  • doświadczenie z pamięciami DDR3 i DDR4
  • dobra znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna, wyjazdy zagraniczne)

Oferujemy

  • pracę z najnowszymi narzędziami oraz układami FPGA
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami światowymi w dziedzinie elektroniki i informatyki
  • zarobki adekwatne do osiągnięć i umiejętności
  • wyjazdy zagraniczne do klientów (USA, Europa, Azja)
  • atrakcyjny pakiet socjalny
Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant