Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant Układów Automatyki

AquaRD Sp. z o.o.

Białystok

188 dni temu

AquaRD Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku  jest przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem nowych technologii oraz ich wykorzystywaniem w procesie projektowania nowoczesnych rozwiązań z dziedziny sterowania, kontroli, komunikacji i transmisji bezprzewodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem spowodowanym pozyskaniem nowych projektów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:
  • Tworzenie koncepcji projektowych, projektowanie układów automatyki głównie dla branży wod-kan (oczyszczalnie ścieków, ujęcia wody, podczyszczalnie ścieków przemysłowe) oraz układów AKPiA,
  • Dobór i kompletacja rozwiązań technicznych,
  • Drobne prace elektryczne związane z wdrażaniem projektów,
  • Nadzór nad terminowością powierzonych zadań,
  • Raportowanie wyników pracy,
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu automatyki lub elektryki,
  • Doświadczenie na stanowisku projektowym, lidera projektu
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem z rodziny CAD (AutoCAD, WSCAD itp.),
  • Biegłe czytanie dokumentacji elektrycznej i AKPiA,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalający czytać dokumentację techniczną.
Oferujemy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie liderem projektu odpowiedzialna za tworzenie i nadzór nad dokumentacją projektową w zakresie automatyki, opracowywaniem nowych standardów technicznych i funkcjonalnych dla obszarów automatyki.
Oferujemy pracę w stabilnej ugruntowanej na rynku firmie, prężnie rozwijającej się w nowych obszarach , pełną wyzwań i ciekawych projektów, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, możliwość rozwoju zawodowego. Miejsce pracy Białystok, Oferujemy prywatną opiekę medyczną.

Poznaj stanowisko: Projektant CAD

Technologia CAD to najpopularniejsze narzędzie grafiki inżynierskiej. Można ją określić projektowanie techniczne przy wykorzystaniu sprzętu i oprogramowania komputerowego. Jest stosowana m.in. w inżynierii czy architekturze, do wykonywania projektów oraz dokumentacji technicznej. Projektant CAD realizuje zadania na wszystkich etapach prac konstrukcyjnych związanych z wytwarzaniem lub modernizowaniem konstrukcji ...
Projektant CAD Praca Projektant CAD

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (771)
Wałbrzych (51)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (194)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (958)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2090)
Radom (183)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (82)