Projektant Układów Automatyki

AquaRD Sp. z o.o.

Białystok

21 godz. temu

AquaRD Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku  jest przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem nowych technologii oraz ich wykorzystywaniem w procesie projektowania nowoczesnych rozwiązań z dziedziny sterowania, kontroli, komunikacji i transmisji bezprzewodowej.


W związku z dynamicznym rozwojem spowodowanym pozyskaniem nowych projektów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Projektant Układów Automatyki
Miejsce pracy: Białystok

 

Obowiązki:
 • Tworzenie koncepcji projektowych, projektowanie układów automatyki głównie dla branży wod-kan (oczyszczalnie ścieków, ujęcia wody, podczyszczalnie ścieków przemysłowe) oraz układów AKPiA,
 • Dobór i kompletacja rozwiązań technicznych,
 • Drobne prace elektryczne związane z wdrażaniem projektów,
 • Nadzór nad terminowością powierzonych zadań,
 • Raportowanie wyników pracy,
 • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną.
Wymagania:
 • Wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu automatyki lub elektryki,
 • Doświadczenie na stanowisku projektowym, lidera projektu
 • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem z rodziny CAD (AutoCAD, WSCAD itp.),
 • Biegłe czytanie dokumentacji elektrycznej i AKPiA,
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalający czytać dokumentację techniczną.
Oferujemy:


Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie liderem projektu odpowiedzialna za tworzenie i nadzór nad dokumentacją projektową w zakresie automatyki, opracowywaniem nowych standardów technicznych i funkcjonalnych dla obszarów automatyki.
Oferujemy pracę w stabilnej ugruntowanej na rynku firmie, prężnie rozwijającej się w nowych obszarach , pełną wyzwań i ciekawych projektów, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, możliwość rozwoju zawodowego. Miejsce pracy Białystok, Oferujemy prywatną opiekę medyczną.

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Projektant CAD

Technologia CAD to najpopularniejsze narzędzie grafiki inżynierskiej. Można ją określić projektowanie techniczne przy wykorzystaniu sprzętu i oprogramowania komputerowego. Jest stosowana m.in. w inżynierii czy architekturze, do wykonywania projektów oraz dokumentacji technicznej. Projektant CAD realizuje zadania na wszystkich etapach prac konstrukcyjnych związanych z wytwarzaniem lub modernizowaniem konstrukcji ...
Projektant CAD Praca Projektant CAD

Rekrutują z Praca.pl