Projektant w dziale billingu
Polkomtel Sp. z o.o.
Warszawa
rekrutacja online
28 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
W/KWPS
Twoje Zadania:
  • Koordynacja rozwoju systemów informatycznych
  • Współpraca z innymi działami i departamentami wewnątrz firmy
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań i zmian w systemach informatycznych.
  • Nadzór nad rozwojem i rozwiązywaniem problemów w systemach informatycznych.
  • Uzgadnianie dokumentacji
  • Weryfikacja ofert
  • Rozliczanie dostawców z produktów, harmonogramu, terminów, jakości.
  • Zarządzanie dokumentacją systemów informatycznych
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie: informatyczne (lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze IT
  • Orientacja na wyniki, współpracę i klienta, komunikatywność,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobra komunikatywność, umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość technologii informatycznych stosowanych w dużych systemach informatycznych
  • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych będzie dodatkowym atutem.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj Polkomtel Sp. z o.o.

Cyfrowy Polsat S. A., którego częścią jest Polkomtel Sp. z o.o. i Netia S.A. to największa grupa medialno-telekomunikacyjna w Polsce. Współpraca w ramach grupy medialno-telekomunikacyjnej daje nam możliwości przedstawienia unikalnej oferty, a przed pracownikami stawia wyzwania związane z łączeniem potencjału różnorodnych linii biznesowych.

Proces rekrutacji

Krok Analiza aplikacji
Krok Rozmowa kwalifikacyjna
Krok Zakończenie procesu