Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Projektant Wnętrz - Kreślarz

Studio MM
Kraków
praca stacjonarna
5539 dni temu

Ogłoszenie numer: 57990, z dnia 2009-03-04

Studio MM

Profesjonalne studio zajmujące się projektowaniem wnętrz, w ramach dynamicznego rozwoju, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • praca w studiu zajmującym sie architekturą wnętrz
  • tworzenie nowych projektów i kreślenie już istniejących

Wymagania

  • znajomość obslugi programów: ArchiCad, AutoCad
  • biegła umiejętność tworzenia wizualizacji na bazie programu 3D Studio
  • miejsce zamieszkania: Kraków lub okolice
  • kreatywność i twórczość

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę zlecenie, lub umowę o dzieło, w przyszłości zatrudnienie na stałe
  • elastyczny, nienormowany czas pracy w zależności od zlecenia
  • doskonalenie umiejętności