Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant

Minimax Polska Sp. z o.o.

Mikołów

14 dni temu

Minimax jest jedną z największych firm na świecie oferującą systemy ochrony przeciwpożarowej dla zakładów przemysłowych, elektrowni, centrów logistycznych, obiektów handlowych. Zanim system ochrony przeciwpożarowej zostanie uruchomiony, koniecznych jest wiele etapów: od zaprojektowania systemu, poprzez produkcję komponentów, aż po instalację. Następnie nasz serwis poprzez regularne kontrole zapewnia nieprzerwaną funkcjonalność systemów. Za każdym projektem i każdym z tych etapów stoją ludzie, którzy poprzez swoją pracę wnoszą istotny wkład w sukcesy naszej firmy.

W Minimax promujemy współpracę między działami, otwartość i bezpośrednią komunikację. Dbamy o wysokie standardy jakości, innowacyjne rozwiązania i indywidualne podejście w obsłudze klienta. Nasze projekty powstają w atmosferze odpowiedzialności i bliskiej współpracy.

Obecnie do naszego zespołu projektowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant
Miejsce pracy: Mikołów

Opis stanowiska:

  • Aktywna współpraca z Kierownikiem Zespołu przy projektowaniu instalacji ppoż.
  • Nadzór nad dokumentacją kontraktową
  • Opracowanie i kompletowanie dokumentacji powykonawczej, wykonawczej/przetargowej lub warsztatowej
  • Kontakt z klientem odnośnie prowadzonych projektów
  • Nadzór nad dokumentacją materiałową
  • Praca w biurze oraz na budowach na terenie Polski

Wymagania:

  • Znajomość elektryki/elektroniki/automatyki
  • Dobra znajomość AutoCad
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office

Oferujemy:

  • Szkolenie produktowe oraz informatyczne z programów wspierających projektowanie
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Służbowy telefon oraz laptop
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, możliwość grupowego ubezpieczenia)
  • Interesującą pracę i współpracę z kompetentnym zespołem
  • Pracę przy dużych i prestiżowych kontraktach budowlanych
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przezMinimax Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki, 05-092 Kiełpin, ul. Ogrodowa 27/29 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Projektant CAD

Technologia CAD to najpopularniejsze narzędzie grafiki inżynierskiej. Można ją określić projektowanie techniczne przy wykorzystaniu sprzętu i oprogramowania komputerowego. Jest stosowana m.in. w inżynierii czy architekturze, do wykonywania projektów oraz dokumentacji technicznej. Projektant CAD realizuje zadania na wszystkich etapach prac konstrukcyjnych związanych z wytwarzaniem lub modernizowaniem konstrukcji ...
Projektant CAD Praca Projektant CAD