Projektant

HANY Sp. z o.o.

Łódź

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2741630, z dnia 2019-11-08

Firma z sukcesami od 20 lat świadczy usługi w zakresie kompleksowego projektowania, aranżacji i wyposażenia sklepów, stoisk, gastronomii i małych zakładów przetwórczych.

Projektant

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • opracowanie projektów aranżacji wnętrz sklepów, stoisk, gastronomii
  • prezentacja oferty i produktów firmy
  • realizacja celów firmy
  • doradztwo w zakresie doboru materiałów oraz wyposażenia wnętrz i sprzętów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku marki

Wymagania

  • NIEZBĘDNIE WYMAGANA znajomość programów do projektowania typu Sketchup, ew. PRO100
  • komunikatywność, otwartość, zaangażowanie w wykonywane zadania, kreatywność
  • poczucie estetyki oraz znajomość aktualnych trendów w designie
  • doświadczenie w branży (mile widziane)
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie związane z projektowaniem wnętrz)
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć rozwijania swoich umiejętności

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia) z możliwym wynagrodzeniem po okresie próbnym w kwocie min. 5500 zł brutto;
  • świadczenia pozapłacowe: Multisport, PZU, świadczenie urlopowe
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • poszerzanie wiedzy z zakresu designu;
  • bardzo dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Architekt Wnętrz
Architekt wnętrz jest to osoba, która odpowiada za opracowanie projektu plastycznego rozmaitych wnętrz, np. hotele, firmy, kina, banki, restauracje, domy lub mieszkania oraz nadzoruje ich wykonanie. Poza tym może też projektować formy małej architektury (np. place zabaw) czy znaki informacji wizualnej oraz projektować przestrzenie wystawowe, zwłaszcza dla różnych imprez handlowych i promocyjnych – targi. Wnętrza, ...
Praca Architekt Wnętrz