Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektantka wnętrz / projektant wnętrz

CAD Projekt K&A Sp. J.

Poznań

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2492013, z dnia 2019-06-06

Firma CAD Projekt K&A, lider w polskiej branży komputerowego wspomagania projektowania wnętrz, poszukuje entuzjasty designu i projektowania. Pozycja projektanta wnętrz stwarza w naszej firmie duże możliwości rozwoju i swobody działania. CAD Projekt K&A z siedzibą w Poznaniu (PPNT na Naramowicach) funkcjonuję na rynku od 26 lat, posiadając aktualnie ok. 50 kreatywnych pracowników. Nieustannie rozwijamy się w kierunku wskazanym przez wymagania naszej dynamicznej branży i potrzeby Klientów.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Jeśli Twoją pasją jest projektowanie i design, fascynuje Cię oprogramowanie CAD, rendering, komputery i rozwiązywanie problemów, masz zmysł techniczny, a jednocześnie dobrze dogadujesz się z ludźmi - zapraszamy!

Twoja praca będzie polegać przede wszystkim na projektowaniu z użyciem naszego oprogramowania, przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji oraz analizie rynku designu w celu określania kierunku rozwoju oprogramowania i tworzenia baza danych.

Wymagania

  • umiejętność obsługi programów do projektowania i wizualizacji (mile widziana znajomość naszych aplikacji);
  • wiedza o aktualnie panujących trendach w projektowaniu wnętrz;
  • predyspozycje techniczno – artystyczne;
  • fascynacja renderingiem;
  • kreatywność;
  • biegła obsługa komputera;
  • dokładność, dbałość o szczegóły;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie;
  • odpowiedzialne i samodzielne zadania;
  • spokojne i przyjazne miejsce pracy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Architekt Wnętrz

Architekt wnętrz jest to osoba, która odpowiada za opracowanie projektu plastycznego rozmaitych wnętrz, np. hotele, firmy, kina, banki, restauracje, domy lub mieszkania oraz nadzoruje ich wykonanie. Poza tym może też projektować formy małej architektury (np. place zabaw) czy znaki informacji wizualnej oraz projektować przestrzenie wystawowe, zwłaszcza dla różnych imprez handlowych i promocyjnych – targi. Wnętrza, ...
Architekt Wnętrz Praca Architekt Wnętrz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (755)
Wałbrzych (61)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (158)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (801)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2168)
Radom (189)
Płock (80)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (84)