Zobacz więcej ofert pracy

Promotor Marki Dekoral

MS Services Sp. z o.o.
Toruń
praca stacjonarna
1351 dni temu

Mamy ofertę pracy w projekcie dla - PPG Deco Polska -

światowego lidera w produkcji farb, lakierów

Miejsce pracy: Toruń
Oferujemy Ci

  1. Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Kafeteryjny system benefitów
Nasze oczekiwania
  • Posiadasz doświadczenie w pracy jako Promotor, Ambasador, Doradca Klienta, we wsparciu sprzedaży lub merchandisingu,
  • Cechuje cię dobra prezencja, miła aparycja i komunikatywność,
  • Łatwo nawiązujesz kontakty i szybko budujesz relacje z ludźmi,
  • Szybko się uczysz i odnajdujesz w dynamicznym otoczeniu,
  • Jesteś zaangażowany i konsekwentnie dążysz do założonych celów,
  • Cenisz sobie terminowość, rzetelność i uczciwość w wykonywanej pracy.
Twoje zadania

Będziesz:

  • Prezentował i aktywnie sprzedawał produkty marek PPG - Dekoral, Bondex, Drewnochron (praca 8h dziennie 5 dni w tyg.),
  • Wspierał klienta przy zakupie,
  • Dbał o ekspozycję i dobry wizerunek marek PPG - rozpakowywał dostawy, budował ekspozycje, wykładał produkty na półki i ekspozycje, dbał o czystość i estetykę wykładanych produktów,
  • Raportował realizację zadań.
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Maspex).