Promotor

Wagner – Polska

Warszawa

4 dni temu

Firma WAGNER, dystrybutor pistoletów natryskowych do malowania, poszukuje promotorów do prowadzenia pokazów i promowania produktów w sieciach DIY (Castorama, OBI, Leroy Merlin).

Promotor
Miejsce pracy: Warszawa

 

Praca głównie w weekendy oraz w wybrane dni w tygodniu. Maksymalny czas pracy: 6 godzin. Mile widziani studenci, studentki.

 

Oferujemy :
  • umowę zlecenie,
  • stawkę godzinową w wysokości: 21 zł brutto
  • comiesięczny dodatek paliwowy
Wymagania:
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • własny samochód

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie – prześlij swoją aplikację klikając w przycisk aplikowania.

Zapraszamy do współpracy!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Hostessa

Hostessa jest to osoba, której zadaniem jest wspieranie w działaniach promocyjnych firmy na targach, wystawach, imprezach promocyjnych, a także w biurach i urzędach, w klubach i restauracjach, na lotnisku lub w centrum handlowym. Hostessa jest jakby wizytówką swojego pracodawcy. W zależności od potrzeb hostessa pełni różne funkcje: prezenterki produktu, konferansjerki, kelnerki, promotorki, może też pełnić rolę ...
Hostessa Praca Hostessa

Rekrutują z Praca.pl