Zobacz więcej ofert pracy

Protetyk słuchu

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.
Olsztyn
praca stacjonarna
1717 dni temu
ACS Słuchmed Sp. z o.o.

Firma działająca na polskim rynku ukierunkowana na niesienie pomocy osobom niedosłyszącym.

Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych do życia, energicznych, śmiałych, łatwo nawiązujących kontakty, lubiących pracę z ludźmi na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:

  • osobista i telefoniczna obsługa pacjenta
  • umawianie terminów świadczeń medycznych
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • sprzedaż aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe wykształcenie wyższe (na kierunku logopedia z audiologią lub audiofonologia), medyczne, techniczne, mile widziane średnie na kierunku protetyk słuchu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy z wymagającym klientem
  • dokładność i sumienność
  • zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • dyplom protetyka słuchu
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w młodym zespole pracowników
  • pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dobrą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie za realizację planów sprzedaży
  • dostęp do pakietu medycznego
  • dostęp do kart Multisport Plus