Zobacz więcej ofert pracy

Protetyk słuchu

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1493 dni temu

Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest  liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Centrum Medyczne Damiana

Zadania:
  • przeprowadzanie badań pacjentów i protezowanie słuchu;
  • dobór i rekomendacja odpowiednich aparatów słuchowych;
  • kompleksowa opieka nad pacjentem;
  • zaangażowanie w funkcjonowanie gabinetu.
Oczekiwania:
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku protetyka słuchu;
  • umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb pacjentów;
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • duża samodzielności w działaniu i odpowiedzialność;
  • profesjonalizm i wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;
  • motywacyjny system premiowy;
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych;
  • elastyczny system zatrudnienia;
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.