Najnowsze oferty pracy

  • Stażysta docelowo protokolant sądowy

    SĄD REJONOWY W WIELICZCE   Wieliczka    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    praktykant/stażysta
    8 dni
    I. Opis stanowiska pracy: prowadzenie referatu orzecznika, protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, przygotowanie wokand na posiedzenia (dołączanie dowodów doręczenia, sporządzanie wokand), rozpisywanie spraw, wypisywanie oraz wysyłanie wezwań i zawiadomień do stron, pełnomocników,...
Zobacz więcej ofert pracy

Protokolant sądowy

SĄD REJONOWY W WIELICZCE
Wieliczka
specjalista (mid)
pełny etat
umowa na zastępstwo
praca stacjonarna
101 dni temu
Sąd Rejonowy w Wieliczce

 poszukuje osoby do zatrudnienia w ramach umowy na zastępstwo na stanowisko protokolanta sądowego.

Zakres obowiązków obejmuje:

w wydziałach orzeczniczych - protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, przygotowanie wokand na posiedzenia (dołączanie dowodów doręczenia, sporządzanie wokand), rozpisywanie spraw, wypisywanie oraz wysyłanie wezwań i zawiadomień do stron, pełnomocników, biegłych i świadków, zakładanie akt zastępczych, przepisywanie orzeczeń, uzasadnień i wysyłanie ich stronom postępowania lub ich pełnomocnikom, wysyłanie prawomocnych orzeczeń do stron i urzędów oraz odpisów pism procesowych, sporządzanie zarządzeń wypłaty dla biegłych i adwokatów, wprowadzanie danych z akt do systemu komputerowego.
Na chwilę obecną poszukujemy 2 pracowników na pełny etat. Miejsce pracy Wieliczka.

Wymagania: wykształcenie minimum średnie wraz ze zdanym egzaminem maturalnym oraz obsługa komputera, pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod wskazanym numerem telefonu.

Podanie adresowane do Dyrektora Sądu Rejonowego w Wieliczce, CV, oświadczenie o niekaralności i o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (oświadczenia proszę pobrać ze strony Sądu Rejonowego w Wieliczce Oferty pracy - Konkursy) prosimy składać osobiście w siedzibie Sądu Rejonowego w Wieliczce, ul. Janińska 25, lub przesyłać na wskazany adres e-mail.

W przypadku, wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie danych osobowych w sytuacji poszukiwania kandydatów do zawarcia umów na zastępstwo, należy złożyć dodatkowe oświadczenie (wzór również znajduje się na stronie internetowej sądu).

Poznaj