Przedstawiciel AVIVA

Aviva Sp. z o .o.

Poznań i okolice

10 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Przedstawiciel AVIVA
Miejsce pracy: Poznań i okolice

 

Wystarczą 3 rzeczy:

  • ciekawość drugiego człowieka
  • motywacja do osiągania celów 
  • chęć rozwoju zawodowego

 

To czego będę wymagała to zaangażowania, pracy na 100% swoich możliwości i osiągania wcześniej ustalonych celów. Jeżeli jesteś zmotywowany do działania, masz mnóstwo energii oraz chcesz, aby Twoja praca w końcu przekładała się na Twoje zarobki - napisz do nas.

To, co chcę zaoferować to wsparcie na start i atrakcyjny system premiowy.

To praktyczne szkolenia i opieka doświadczonego mentora.

To wreszcie praca, która przynosi satysfakcję i pozwala zarobić dobre pieniądze.

Poznaj stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy jest osobą, zawierającą umowy ubezpieczeniowe z klientami w imieniu zakładu ubezpieczeniowego, od którego uzyskał upoważnienie. Agent działa w interesie tego zakładu, może być osobą fizyczną, działającą na podstawie formalnego upoważnienia lub osobą prawną (wtedy obowiązki agenta wykonują zatrudnione jednostki, działające w oparciu o zezwolenie, wydawane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy ...
Agent Ubezpieczeniowy Praca Agent Ubezpieczeniowy

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl