Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Merchandiser Warszawa
Przedstawiciel ds. Rozwoju Rynku

MS Services Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1495 dni temu

Mamy ofertę pracy w biurze naszego Klienta w Dziale Marketingu Robert

Bosch (Termotechnika) na czas trwania projektu – 6 miesięcy:

Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy Ci

  1. Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Stabilne warunki
    zatrudnienia
  • Szkolenia i programy
    rozwojowe
  • Premię uzależnioną
    od wyników
  • Kafeteryjny system
    benefitów
Nasze oczekiwania
  • Znasz aktualne trendy rynkowe w obszarze narzędzi marketingu online (W tym digital leads, social selling),
  • Posiadasz doświadczenie w kontaktach i pracy bezpośredniej z klientami,
  • Cechuje Cię zaangażowanie i masz poczucie, odpowiedzialności za wykonywane obowiązki, jesteś otwarty na nowe wyzwania,
  • Dobrze znasz MS Excel, potrafisz analizować dane, wyciągać wnioski oraz tworzyć czytelne raporty i prezentacje,
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim (poziom średniozaawansowany),
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem.
Twoje zadania

Będziesz:

  • Prowadził/a research i nawiązywał kontakty z dotychczasowymi i nowymi klientami (B2B) zgodnie z ustalonym profilem i włączał ich do udziału w projekcie,
  • Spotykał/a się z Klientami i zachęcał ich do udziału w projekcie,
  • Administrował/a internetowym portalem dla klientów,
  • leadami i bazą danych klientów,
  • Aktualizował/a bazy danych, tworzył/a zestawienia i raporty,
  • Monitorował/a, analizował/a i raportował/a wyniki w oparciu o KPI,
  • Realizował/-a i adaptowała/-a założenia projektu w oparciu o już istniejące oraz o pozyskane przez Ciebie dane.
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Maspex).