Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Edukacyjny z funkcją Koordynatora Oddziału

Centrum Edukacji ATUT-POŁUDNIE CL sp. z o.o. spółka Jawna

Opole

90 dni temu

Ogłoszenie numer: 1907124, z dnia 2018-02-20

Centrum Edukacji ATUT to jedna z największych firm w Polsce zajmująca się szkoleniami, a także realizacją projektów unijnych. Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno - szkoleniowych.

W związku z kolejnym etapem rozwoju firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Przedstawiciel Edukacyjny, która będzie odpowiedzialna za organizację kursów językowych dla firm i mobilnych korepetycji.

Jeśli jesteś osobą samodzielną, posiadasz umiejętności interpersonalne, potrafisz dobrze organizować sobie czas pracy i stawiasz na swój rozwój osobisty dołącz do nas !

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • Budowanie i koordynacja działań regionalnych
  • Aktywne pozyskiwanie klientów instytucjonalnych (firm)
  • Kierowanie działaniami związanymi z pozyskiwaniem klientów indywidualnych w obszarze korepetycji
  • Utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami
  • Tworzenie marketingu regionalnego
  • Nabór współpracowników
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Badanie rynku oraz działań konkurencji
  • Raportowanie bieżącej działalności

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży kursów językowych dla firm i/lub korepetycji dla klientów indywidualnych
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i podległego zespołu
  • Rzetelność, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy i własny samochód

Mile widziane;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy

  • Stałą pracę w ogólnopolskiej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (podstawa, bogaty system premiowy)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony doświadczonych pracowników

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...
Przedstawiciel Regionalny Praca Przedstawiciel Regionalny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (665)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (779)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1738)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)