Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Przedstawiciel farmaceutyczno-medyczny

COMEF APARATURA NAUKOWO-BADAWCZA ANDRZEJ WIŚNIEWSKI
Łódź
praca stacjonarna
4792 dni temu

Ogłoszenie numer: 138686, z dnia 2011-03-21

Firma COMEF reprezentuje w Polsce czołowych światowych producentów aparatury naukowo-badawczej oraz współpracuje z firmami z sektora farmaceutycznego.

COMEF Aparatura Naukowo-Badawcza
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Współpraca ze środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym zgodnie z założeniami firmy,
  • Utrzymywanie i rozwój relacji handlowych z istniejącymi oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Bieżące raportowanie prowadzonych działań i osiąganych wyników,
  • Reprezentowanie firmy na targach oraz na spotkaniach promocyjnych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym i medycznym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne (biologia, chemia itd.),
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmowy handlowej,
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
  • Duża motywacja i zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań,
  • Konsekwencja w działaniu i dążeniu do celu,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy i samochód służbowy.