Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
przedstawiciel handlowiec

Fungopol sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
5944 dni temu

Ogłoszenie numer: 39965, z dnia 2008-02-12

Firma rodzinna od 1992 roku zajmujące się handlem, przetwórstwem i sprzedażą runa leśnego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków przedstawiciela handlowego - handlowca będzie należało zbieranie zamówień z istniejącej sieci dystrybucji, poszukiwanie nowych klientów,organizacja degustacji art. spożywczych naszej produkcji.

Wymagania

-prawo jazdy kat B nie krócej niż dwa lata -wykształcenie średnie mile widziane -samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy. -zaangażoowanie w pracy oraz wysoka samodyscyplina -zdolność negocjacji i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem -znajomość zasad merchandaisingu -znajomość rynku artykulów spożywczych będzie dodatkowym atutem -znajomość obsługi komputera

Oferujemy

-stabilną pracę w rodzinnej firmie działającej od 16 lat -praca na terenie Warszawy i najbliższych okolic -pełen etat -samochód służbowy -telefon służbowy -wynagrodzenie stałe plus premia zależna od wyników własnej pracy -urlop w okresie letnim