Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Przedstawiciel handlowy - account manager

Studio MAK Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6346 dni temu

Ogłoszenie numer: 25986, z dnia 2007-01-31

Studio Mak Sp. z o.o - agencja reklamowa full service, z 12-letnim doświadczeniem w obsłudze firm, takich jak VB Leasing Polska, Volvo Polska, McCain, Bank Polskiej Spółdzielczości, Deloitte Advisory - www.mak.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zatrudnimy na stanowisku: przedstawiciel handlowy w Dziale Obsługi Klienta - account manager Odpowiedzialna/y będzie za zdobywanie i realizację zleceń agencji, a w szczególności do jej/jego obowiązków należeć będzie: - prezentacja, negocjacje i sprzedaż usług agencji, - doradzanie klientom w zakresie planowanych działań reklamowych, - koordynowanie realizacji zleceń klientów, - współpraca z działem kreacji i działem technicznym.

Wymagania

- doświadczenie w pozyskiwaniu i w obsłudze budżetów reklamowych, - wiedza z zakresu marketingu i reklamy, - wysoka kultura osobista, - umiejętności interpersonalne i handlowe, - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie rozmów handlowych, - prawo jazdy.

Oferujemy

- ciekawą pracę na pełny etat przy realizacji różnorodnych zleceń w firmie o dobrej pozycji rynkowej, - wynagrodzenie stałe i wysoką premię od wyników, - dogodne warunki pracy i dobrą atmosferę w zespole