Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel handlowy B2B

Link sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5352 dni temu

Ogłoszenie numer: 76565, z dnia 2009-09-30

Firma Link sp. z o.o. współpracuje z PTK Centertel od 1998r. Zajmujemy się sprzedażą usług grupy TP w salonach partnerskich, franchisingowych oraz poprzez handlowców B2B.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • sprzedaż usług sieci Orange do klientów biznesowych
  • prezentacja oferty
  • obsługa posprzedażowa

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (matura)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • silna motywacja i nastawienie na realizację celów firmy
  • dyspozycyjność
  • biegła znajomość MS Office
  • prawo jazy kat.B
  • własny samochód mile widziany ale nie konieczny

Oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym
  • możliwa jest również współpraca na zasadach działalności gospodarczej