Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy (branża elektrotechniczna)

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

Ełk, Elbląg

10 dni temu

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ełk, Elbląg
Nr Ref.: PH/0119/POL

Opis stanowiska:

  • Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie klientów – nasze struktury się powiększają
  • codzienna współpraca z kontrahentami, fachowe doradztwo – nie każdy musi znać się na elektrotechnice
  • a także sporządzanie ofert handlowych i obsługa dokumentacji, w tym również wsparcie logistyczne czy windykacja należności – raczej nie będziesz narzekał na monotonię
  • i monitoring tego, co dzieje się na rynku elektrotechnicznym – dobrze, żebyś był zawsze na bieżąco

Wymagania:

  • doświadczenie sprzedażowe – fajnie, jeśli już masz
  • zamiłowanie do sprzedaży – żebyś robił to co lubisz
  • umiejętności komunikacyjne, łatwość w kontaktach interpersonalnych – żeby rozmowy z klientem były czystą przyjemnością
  • aktywne prawo jazdy kat. B  i gotowość do podróży służbowych w ramach województwa – Twoja praca będzie połączeniem formy stacjonarnej i terenowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę z dwuskładnikowym wynagrodzeniem – zasadnicze i premia – premia to czynnik indywidualny, na który masz swój wpływ
  • standardowe narzędzia pracy + możliwość użytkowania auta w celach prywatnych wg przejrzystych zasad
  • pakiet benefitów – do wyboru wg Twoich potrzeb
  • i pracę od poniedziałku do piątku, w weekendy nie pracujemy

Poznaj

Kelly Services Poland Sp. z o.o. powstała w 2007 roku przejmując działającą od roku 1999 firmę Talents Polska. Jest częścią amerykańskiej globalnej firmy Kelly Services Inc., lidera w branży pozyskiwania pracowników. Kelly oferuje szeroki zakres usług, w tym rekrutacje stałe i czasowe, executive search oraz outsourcing i doradztwo personalne. Obsługując Klientów z całego świata Kelly Services corocznie zapewnia zatrudnienie ponad 500,000 pracownikom na całym świecie. Dochód firmy w 2016 roku wyniósł $5,3miliarda. W 2016 roku firma Kelly Services obchodziła 70-lecie swojej działalności na świecie.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy