Przedstawiciel handlowy - branża transportowa

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Białystok

13 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: 4-13-55340
Obowiązki:
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów z Klientami
  • Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług,
  • Prowadzenie negocjacji
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami biznesowymi
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Sporządzanie zestawień i raportów sprzedażowych.
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług (sektor B2B)
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Orientacja na Klienta, komunikatywność, otwartość oraz pozytywne nastawienie
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz określania priorytetów
  • Determinacja i zaangażowanie w realizacji postawionych celów
  • Dobra znajomość lokalnego rynku biznesowego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista i entuzjazm
  • Samodzielność i zdecydowanie w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w branży TSL.
Informacje dodatkowe:
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Narzędzia pracy tj.: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Spersonalizowany program wdrożenia do organizacji
  • Komfortowe warunki pracy, przyjazną atmosferę i partnerskie relacje
  • Bogaty pakiet benefitów finansowych i pozafinansowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy