Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel handlowy branży budowlanej

LIMA Sp. Jawna
Warszawa
praca stacjonarna
5462 dni temu

Ogłoszenie numer: 66509, z dnia 2009-06-03

jest firmą działającą od 1985 roku na rynku w branży stolarki budowlanej.Specjalizuje się głównie w produkcji drzwi wewnętrznych z drewna olchowego i sosnowego. Firma rozwija się w szybkim tempie za sprawą wysokiej jakości produktów.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych z klientem biznesowym.
  • Prowadzenie prezentacji handlowych dla klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i aktywna sprzedaż.
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży.
  • Raportowanie efektów pracy. Podstawowym produktem są wyroby stolarki budowlanej.
  • Wymagania

    • Prosimy o nie przysyłanie swych aplikacji, jeżeli nie odpowiadają przedstawionym wymaganiom.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej.
    • Znajomość specyfiki sprzedaży w branży budowlanej.
    • Dobra znajomość obsługi komputera.
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętności komunikacyjne.
    • Zdolności organizacyjne.
    • Samodzielność, odpowiedzialność oraz uczciwość.
    • Wysoka kultura osobista.

    Oferujemy

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Możliwość rozwoju.
    • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

    Wynagrodzenie

    Od 3000 PLN