Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Handlowy - Doradca biznesowy

TROL Intermedia sp. z o.o. sp. komandytowa
Poznań, Oddział Poznań
praca stacjonarna
4680 dni temu

Ogłoszenie numer: 156554, z dnia 2011-07-27

Trol InterMedia sp. z o.o. sp.k. - dostawca rozwiązań e-commerce oraz usług w zakresie budowy strategii marki, kreacji i promocji przy wykorzystaniu mediów interaktywnych.

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Oddział Poznań

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie regularnych spotkań handlowych
  • Promocja i sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy (sklepy internetowe, serwisy wizerunkowe, kampanie e-marketingowe, aplikacje CRM)
  • Sporządzanie ofert, negocjacje oraz finalizacja umów handlowych
  • Koordynacja prac związanych z realizacją projektu
  • Utrzymanie i rozwój posprzedażowej relacji z klientem
  • Realizacja planu sprzedażowego

Wymagania

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność budowania relacji z klientem, otwartość na zmiany
  • Nastawienie na realizację planów sprzedażowych
  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług internetowych
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne z zakresu oferowanych produktów
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, poprzez udział w zewnętrznych szkoleniach
  • Dostęp do najnowszych technologii internetowych
  • Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Wynagrodzenie stałe + prowizja