Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy / Doradca serwisowy / Szkoleniowiec

LEVEL WORK

Poznań

11 dni temu

Branża: produkcyjna

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • wsparcie techniczne działu sprzedaży w obsłudze klienta na budowie
  • serwis i obsługa urządzeń min. mini żurawie, osprzęt do montażu,
  • aktywne nawiązywanie kontaktów z grupami docelowymi (firmy wykonawcze), doradztwo, promocja i sprzedaż produktów będących w ofercie firmy,
  • prowadzenie praktycznych szkoleń i prezentacji, skierowanych m.in. do uczniów szkół i firm wykonawczych,
  • udział w targach i szkoleniach,
  • obsługa reklamacji w podległym regionie,
  • monitoring rynku na podległym obszarze, rapowanie wyników pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie z zakresu budownictwa,
  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku, np. jako instruktor/majster na budowie,
  • zaawansowana wiedza na temat zasad murowania z materiałów budowlanych,
  • uprawnienia elektryczne (preferowane D i E),
  • komunikatywność i gotowość do prowadzenia praktycznych szkoleń z zasad murowania,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów, kształtowania pozytywnych relacji z klientami,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, planowania i organizowania czasu pracy, prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie do 6 000 brutto, uzależnione od doświadczenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premie,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego, dopasowany pakiet szkoleń,
  • nowoczesne narzędzia pracy: samochód, laptop, tablet,
  • benefity pracownicze: ubezpieczenia na życie, opieki medyczna, karta Multisport.
Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy

Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, ...
Doradca Serwisowy Praca Doradca Serwisowy