Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy (Doradca Techniczno-Handlowy)

KABIS Tadeusz Wojtczuk
Warszawa
praca stacjonarna
4822 dni temu

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • monitorowanie przebiegu współpracy z Klientami,
  • systematyczne rozwijanie zakresu współpracy z pozyskanymi Klientami,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej z Klientami,
  • doradztwo techniczne.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • systematyczność,
  • chęć uczenia się,
  • kreatywność połączona z umiejętnością rzeczowej oceny sytuacji,
  • komunikatywność, entuzjazm i optymizm.
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość topografii Warszawy i okolic.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilny system wynagrodzeń,
  • umowę o pracę.