Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy / Inżynier Sprzedaży

Labindex
Warszawa
praca stacjonarna
5141 dni temu

Ogłoszenie numer: 95359, z dnia 2010-04-08

Labindex

Dostarczamy wysokiej klasy aparaturę laboratoryjną wraz z serwisem, wsparciem technicznym oraz usługami walidacyjnymi. Działamy dynamicznie na terenie całej Polski. Poszukujemy do naszego młodego zespołu Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż aparatury laboratoryjnej oraz usług serwisowych
  • Obsługa dotychczasowych klientów
  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Realizacja planu sprzedaży
  • Raportowanie efektów pracy
  • Przygotowywanie ofert handlowych, w tym dokumentacji przetargowych
  • Udzielanie klientom podstawowego wsparcia technicznego

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki przyrodnicze związane z chemią, biologią lub fizyką)
  • Łatwość i chęć nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • Samodyscyplina i umiejętność samodzielnej organizacji własnej pracy
  • Kreatywność oraz umiejętność konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów
  • Schludny wygląd, kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • Sprawna obsługa komputera
  • Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży lub w laboratorium.

Oferujemy

  • Atrakcyjną i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie powiązane z efektami pracy (podstawa+prowizja+premia)
  • Szkolenie i przygotowanie merytoryczne do pracy w branży
  • Narzędzia pracy