Przedstawiciel Handlowy (rynek tradycyjny)

PMT Marketing System Sp. z o.o. Sp. k.

Zielona Góra

3 dni temu

Ogólnopolska Agencja Merchandisingowa PMT Marketing System do prowadzonego projektu dla swojego Klienta, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie dobrych relacji z Klientami i aktywna sprzedaż w kanale tradycyjnym

  • Dbanie o ekspozycje produktów oraz negocjowanie najlepszych lokalizacji

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży, kontrolę oraz monitorowanie bieżących wyników

  • Rozwój i analiza sprzedaży nowych produktów

Wymagania:

  • Mile widzialne doświadczenie w sprzedaży w kanale nowoczesnym lub tradycyjnym

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność, dobra organizacja czasu pracy, kreatywność

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon komórkowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

Poznaj

PMT Marketing System Sp. z o.o. Sp.k.

Oferujemy kompleksowe, sprawdzone i transparentne rozwiązania wspierające sprzedaż.

Nasze 18 letnie doświadczenie i nieustanny rozwój, pozwalają nam tworzyć skuteczne narzędzia, dedykowane realnym potrzebom naszych Klientów.

Wszystko, zawsze i wszędzie. Dzięki ogólnopolskim strukturom świadczymy nasze usługi na dowolną skalę, w dowolnym miejscu i czasie na terenie całej Polski.

Nasza autorska platforma komunikacji Mobile Office gwarantuje nam sprawną i szybką koordynację nawet najszerzej zakrojonych akcji, a naszym Klientom umożliwia wgląd w przeprowadzane przez nas działania.

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola