Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / SPECJALISTA DS. DYSTRYBUCJI OPROGRAMOWANIA

NewEuropeanStaff.com Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6301 dni temu

Ogłoszenie numer: 26247, z dnia 2007-02-07

NewEuropeanStaff.com to jedna z wiodących międzynarodowych agencji rekrutacyjnych (Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 2024/1a)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 02/PL/07

Opis stanowiska

Praca w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się dystrybucja i wdrażaniem rozwiązań do zarządzania projektami w firmach. Osoba na tym stanowisku zajmuje się sprzedażą B2B oprogramowania, przygotowuje oferty sprzedażowe. Osoba jest odpowiedzialna za prezentację produktów firmy podczas spotkań negocjacyjnych z Klientami.

Wymagania

• BARDZO DOBRA znajomość języka angielskiego • Wyższe wykształcenie (lub ostatni rok studiów) • Zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonego celu, efektywność • Osoba energiczna, samodzielna, kreatywna • Wysoki poziom kultury osobistej • Dobre zdolności interpersonalne, negocjacyjne, etc. Mile widziane: • Doświadczenie w sprzedaży (B2B) będzie atutem • Ogólna wiedza z IT • Zainteresowanie technologiami informatycznymi

Oferujemy

• Pełną wyzwań pracę w zgranym młodym zespole • Dobre warunki zatrudnienia • Pracę według międzynarodowych standardów • Możliwość rozwoju zawodowego