Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż systemów integracyjnych i rozwiązań informatycznych (Integrated Business Solutions to the Retail and Shopping Center markets)

Reveal Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5587 dni temu

Ogłoszenie numer: 56549, z dnia 2009-02-11

Reveal Polska Sp. z o.o. jest firmą wykonującą systemy zliczania klientów oraz oprogramowanie wspomagające zarządzanie centrami handlowymi i detalistami. Jednocześnie firma pisze liczne programy integrujące, lojalnościowe, itp. Oferujemy pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie informatycznej angielsko – polskiej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych Klientów i rynków zbytu w sektorze handlu detalicznego i centrów handlowych
  • doradzanie Klientowi w zakresie obsługi i możliwości oferowanych przez firmę systemów
  • przygotowywanie ofert
  • telefoniczny kontakt z Klientami i z serwisantami systemów

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość pakietu Office oraz swobodne poruszanie się w internecie
  • prawo jazdy oraz doświadczenie w poruszaniu się samochodem osobowym
  • doświadczenie w sektorze handlu detalicznego i rynku centrów handlowych
Ponadto kandydat na to stanowisko powinien posiadać następujące umiejętności:
  • umiejętność słuchania
  • dynamiczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • komunikatywność i umiejętność stosowania w praktyce zasad skutecznej negocjacji
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i odpowiedzialność
  • wywiązywanie się z narzuconych terminów zadań
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • entuzjazm i ambicja do osiągania wyznaczonych celów

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • bardzo przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • motywujące wynagrodzenie adekwatne do wyników i tempa rozwoju
  • możliwości rozwoju i awansu
Wynagrodzenie: Od 5000 PLN miesięcznie brutto + bonusy