Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy / Vanseller

KRAMEL INVEST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.

Warszawa i okolice

3 dni temu

Szukasz pracy? Jesteś komunikatywny, przedsiębiorczy, nastawiony na sukces?

Dołącz do nas! Nie musisz posiadać doświadczenia handlowego.

Kramel Invest - istniejąca od 29 lat, działająca w branży FMCG firma, partner strategiczny marek Wrigley oraz Mars

obecnie poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Oferujemy:
  • udział w strukturach ogólnopolskiej firmy zatrudniającej ponad 500 pracowników;
  • atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie);
  • system szkoleń wdrażających;
  • opiekę i merytoryczne wsparcie podczas samodzielnej pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • benefity pozapłacowe.
Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum wykształcenia średniego;
  • odpowiedzialności, rzetelności;
  • umiejętności skutecznej komunikacji;
  • prawa jazdy kat. B;
  • dobrej organizacji pracy;
  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem.

Opis stanowiska:

  • obsługa dedykowanej bazy punktów detalicznych;
  • dystrybucja produktów strefy przykasowej (gum Orbit, batonów Mars oraz innych słodyczy);
  • realizacja kompleksowej usługi Serwisu Strefy Kasy poprzez pełnienie roli mobilnego sprzedawcy produktów z oferty firmy Kramel.

Praca w oparciu o własną działalność gospodarczą - oferujemy pełne wsparcie w zakresie dopełnienia formalności oraz pokrywamy wszelkie dodatkowe koszty związane z założeniem/ prowadzeniem działalności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – w zakresie objętym treścią załączonego CV a także wynikającym z art. 221 § 1 k.p. – przez Administratora dla celów obecnej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. Wyrażam zgodę, aby Administrator – do chwili odwołania mojej zgody – przechowywał moje dane i wykorzystywał je w celach obecnej oraz przyszłych rekrutacji.

Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o Administratorze i zasadach przetwarzania moich danych osobowych udostępnionych na stronie internetowej www.kramel.pl oraz wiadomo mi, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.

Poznaj

Kramel  Invest – partner strategiczny marek Wrigley oraz Mars, na rynku od 29 lat. Działamy w branży FMCG. Współpracujemy z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branży spożywczej. Jesteśmy organizacją o ugruntowanej pozycji na rynku, działamy na terenie całego kraju zatrudniając ponad 500 pracowników. Stały rozwój to dla Nas priorytet, a zadowolenie naszych klientów i współpracowników - wartość sama w sobie.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest KRAMEL INVEST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k..