Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy w APT

HR Progress Sp. z o.o.

Łódź

136 dni temu

Ogłoszenie numer: 2272986, z dnia 2019-01-30

Agencja Pracy Tymczasowej HR Progress to dynamicznie rozwijająca się agencja pracy. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa personalnego, rekrutacji oraz outsourcingu pracowniczego. Nr.wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 408. Zatrudnimy dla swoich potrzeb:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na wyznaczonym obszarze
  • Wyznaczanie i osiąganie własnych celów sprzedażowych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Negocjowanie i zawieranie umów handlowych oraz nadzór nad ich realizacją
  • Przygotowywanie raportów z podejmowanych działań
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Monitorowanie rynku

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego preferowane w APT
  • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
  • Umiejętność wyznaczania i osiągania celów
  • Duża dyspozycyjność oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Gotowość do pracy w systemie zadaniowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana baza Klientów już do współpracy

Oferujemy

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Prace w pasjonującym i podlegającym szybkim zmianom sektorze rynku
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Poznaj

HR Progress jest częścią Grupy Ever, świadczącej usługi outsourcingowe na najwyższym poziomie.

Sprawdzone, skuteczne i nieustannie doskonalone praktyki rekrutacji, selekcji i najlepszego wykorzystania czasu pracowników, które zostały wypracowane w Grupie oferujemy wraz z usługami HR Progress.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy