Przedstawiciel Handlowy w Dziale Sprzedaży Nowoczesnych Technologii Laserowych

COLOP Polska Sp. z o.o.

Bytom

7 dni temu

COLOP Polska Sp. z o. o. - renomowana firma handlowa z 25-letnią tradycją, oficjalny dystrybutor nowoczesnych systemów laserowych produkcji amerykańskiej: Universal Laser Systems, poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
w Dziale Sprzedaży
Nowoczesnych Technologii Laserowych
Miejsce pracy: Bytom
Opis stanowiska:

Rolą osoby zatrudnionej w Dziale Technologii Laserowych, po odbyciu wszechstronnego szkolenia,
będzie sprzedaż urządzeń laserowych Klientom firmy.

Wymagania:
  • predyspozycje techniczne;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • podstawowa znajomość j. angielskiego;
  • niekaralność;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • podstawowa znajomość programów graficznych, np. Corel Draw
  • kreatywność
Cechy charakteru:

Zdecydowanie i skuteczność w działaniu, komunikatywność, inteligencja, zdolność do szybkiego
uczenia się

Oferujemy:
  • umowa o pracę - pełny etat (pensja plus premia uzależniona od wyników pracy)
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • narzędzia niezbędne w pracy
  • stabilną, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie w miłej atmosferze
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie i kartę Multisport
  • stałą bazę klientów
  • szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • parking dla pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez przycisk:

Poznaj

Firma Colop Polska Sp. z o. o. od 1990 r. świadczy najwyższej jakości usługi swoim Klientom - jest oficjalnym dystrybutorem produktów COLOP, HERI, HORRAY oraz KUPIETZ. Posiada najdłuższe doświadczenie na rynku polskim w zakresie sprzedaży urządzeń laserowych w tym marek: Universal Laser Systems, Alltec oraz Eurolaser.

Firma wyróżnia się bardzo szeroką ofertą produktów -  pieczątki, tusze, długopisy z pieczątką, prestiżowe automaty, materiały do obróbki laserowej, a także tradycyjne urządzenia do produkcji pieczątek oraz precyzyjne systemy laserowe.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży