Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy w sektorze B2B

JDM Poland Sp. z o.o.

Wrocław

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2463654, z dnia 2019-05-29

Firma JDM POLAND Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie to wiodąca firma świadcząca usługi outsourcingu pracowniczego na terenie całego kraju. Aktualnie poszukujemy doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w przydzielonym rejonie oraz realizację planów sprzedażowych
  • Sporządzanie ofert handlowych dla klientów biznesowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz długotrwałych relacji z Klientami
  • Raportowanie działań handlowych
  • Wizyty handlowe u klientów
  • Obsługa posprzedażowa oraz przypominanie o płatnościach

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w segmencie B2B
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie, dynamizm i samodzielność w działaniu
  • Kreatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Posiada prawo jazdy kat. B oraz samochód ( kilometrówka zwrot kosztów paliwa )
  • Gotowość do podróży służbowych i wyjazdów do klientów
  • Kalendarz kontaktów B2B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Interesującą pracę w nowym dziale firmy oraz czynny udział w tworzeniu nowego oddziału
  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy oraz wysokich prowizji ( w pierwszych 3 miesiącach umowa zlecenie, następnie umowa o pracę )
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków służbowych
  • Brak górnego limitu wynagrodzenia ( oferujemy narastający system prowizyjny. Comiesięczna prowizja za każdego pozyskanego klienta przez okres 6 miesięcy )

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy