Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Przedstawiciel Handlowy

s3art sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5108 dni temu

Ogłoszenie numer: 102230, z dnia 2010-06-08

s3art to firma poruszająca się w świecie najnowszych technologii. Należymy do czołowych firm działających w sektorze instalacyjnym, zajmujących się automatyką inteligentnego budynku, oprogramowaniem oraz rozwiązaniami audiowizualnymi. Instalacje wykonujemy w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej na terenie całej Polski. s3art to nie tylko instalator, lecz również renomowany dystrybutor ekskluzywnego sprzętu elektronicznego wykorzystywanego w instalacjach inteligentnych oraz instalacjach AV. Biorąc pod uwagę fakt, że firma porusza się w świecie najnowszych technologii, stawiamy na młody, kreatywny zespół, który jest gwarancją potencjału firmy i możliwości dalszego szybkiego rozwoju. Dynamiczny zespół wykwalifikowanych programistów, grafików i projektantów, innowacyjność wykorzystywanych rozwiązań przekłada się na najwyższy poziom świadczonych usług i kreowanego wizerunku firmy.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych z klientem (instalatorzy, firmy dealerskie, projektanci instalacji, architekci, inwestorzy prywatni i komercyjni itd.)
  • prowadzenie rozmów handlowych z dotychczasowymi i potencjalnymi partnerami handlowymi
  • budowanie długoterminowych relacji handlowych z dotychczasowymi oraz potencjalnymi partnerami handlowymi
  • pozyskiwanie nowych możliwości sprzedaży urządzeń oferowanych przez firmę
  • pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach, organizacja spotkań produktowych dla klientów
  • realizacja planu sprzedaży
  • udział w targach, konferencjach oraz prezentacjach skierowanych do odbiorców naszych produktów
  • monitoring rynku oraz działań konkurentów
  • raportowanie efektów pracy

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane wyższe (mile widziani absolwenci Politechniki)
  • mile widziane doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku (branży AV, IT, automatyki, branży instalacyjnej)
  • Język angielski na poziomie min. dobrym w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy: kat. B Kompetencje osobowościowe:
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • zaangażowanie i umiejętności konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów
  • kreatywność
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • umiejętność budowania relacji partnerskich (długoterminowych), rozwiązywania problemów
  • schludny wygląd, znajomość podstaw biznesowego savoir vivre
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • pracę w branży nowoczesnych technologii
  • kontakt z klientem ekskluzywnym
  • pracę z ciekawymi i ambitnymi osobami
  • stałą pensję + prowizje
  • miłą atmosferę pracy
  • liczne szkolenia
  • nieograniczone możliwości rozwoju przy wsparciu firmy
  • możliwość szybkiego awansu
  • samochód
  • telefon komórkowy
  • laptop

Wynagrodzenie

Od 1500 do 5000 PLN