Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Piła
Przedstawiciel Handlowy

Millano Sp. z o.o.
Piła, Piła, Chodzież
praca stacjonarna
5062 dni temu

Ogłoszenie numer: 108211, z dnia 2010-07-15

Nowoczesna firma produkująca wyroby czekoladowe poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła, Piła, Chodzież

Opis stanowiska

  • obsługa bieżących klientów
  • poszukiwanie nowych klientów
  • promocja i kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • Oferujemy

  • zatrudnienie w dużej firmie produkcyjno-handlowej
  • wynagrodzenie stosowne do osiągniętych wyników w pracy
  • narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)