Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Nowy Targ
Przedstawiciel Handlowy

Partner - Alma Stach, Król Sp. J.
Nowy Targ
praca stacjonarna
5020 dni temu

Ogłoszenie numer: 110493, z dnia 2010-08-19

Firma „PARTNER” zajmuje się produkcją okien i drzwi z PCV i ALU. Dostawcami są takie firmy jak: Aluplast, Aluprof, Press-Glas, Glaspol i Roto. Firma powstała w 1997 r. w Limanowej. Działa regionalnie (Młopolska). Posiada również odbiorców za granicą (Austria, Słowacja, Niemcy).

Miejsce pracy: Nowy Targ

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
  • bezpośrednia sprzedaż produktów firmy
  • dokonywanie pomiarów
  • koordynacja i monitoring montażu
  • kompleksowa obsługa punktu sprzedażowego

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • podstawowa znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • komunikatywność, samodzielność, zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B,
  • własny samochód
Dodatkowymi atutami będą:
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość branży budowlanej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość technik sprzedażowych

Oferujemy

  • stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia wdrażające
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w młodym, zgranym zespole