Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Tarnów
Przedstawiciel Handlowy

H.M.B. BUD-POL
Tarnów, Tarnów I Okolice
praca stacjonarna
6959 dni temu

Ogłoszenie numer: 11056, z dnia 2005-05-02

HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH . Sprzedaż hurtowa i detaliczna szczególnie systemów dociepleń. Praca na terenie powiatu tarnowskiego i okolic.

Miejsce pracy: Tarnów, Tarnów I Okolice

Opis stanowiska

aktywne pozyskiwanie klientów , głownie firm wykonawczych z branży dociepleń , utrzymywanie poprawnych relacji z aktualnymi klientami.

Wymagania

umiejętność tworzenia trwałych i cieplych relacji dostawca - klient, dyspozycyjność , zaangażowanie

Oferujemy

samochod ( na początek seat terra 92 rok) telefon, szkolenia, materiały reklamowe, stała pensja + wysoka prowizja