Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel handlowy

BIMIZ
Warszawa
praca stacjonarna
4868 dni temu

Ogłoszenie numer: 130592, z dnia 2011-01-19

BIMIZ

BIMIZ jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą, funkcjonującą na rynku mrożonych owoców i warzyw od 1988 roku. W skład grupy BIMIZ wchodzą cztery zakłady produkcyjne zatrudniające łącznie około 500 osób. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Dzięki wysokim standardom spełnianym podczas procesu produkcji najwyższej jakości mrożonek oraz dzięki rzetelności postępowania wobec dostawców i odbiorców zapracowaliśmy na zaufanie i lojalność wielu renomowanych partnerów. Pod marką FROZANA dostarczamy nasze produkty konsumentom w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • sprzedaż i promocja mrożonych produktów,
  • obsługa klientów detalicznych i gastronomicznych,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz nawiązywanie z nimi długotrwałych relacji,
  • zbieranie zamówień oraz nadzorowanie ich realizacji,
  • kontrola dostępności produktów w miejscu sprzedaży,
  • prowadzenie prezentacji firmy oraz prezentacji kulinarnych u klientów,
  • kontrola akcji promocyjnych i działań marketingowych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej w branży spożywczej lub w innych sektorach FMCG,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • skuteczność w rozmowach handlowych,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju,
  • dobry kontakt z ludźmi,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • wysokie zaangażowanie w pracę,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość Microsoft Office (Excel, Word, Outlook),
  • znajomość j. rosyjskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o stabilnej pozycji na rynku w kraju i za granicą,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • odpowiedzialną, zróżnicowaną i ciekawą pracę,
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy.