Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel handlowy

Przetwórstwo Owoców i Warzyw GOMAR
Warszawa
praca stacjonarna
4883 dni temu

Ogłoszenie numer: 130609, z dnia 2011-01-06

Firma GOMAR wiodący producent i dystrybutor produktów spożywczych z siedzibą w Pińczowie , w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedaży
  • rozwijanie kontaktów handlowych z klientami
  • aktywne pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i znajomość technik sprzedaży
  • dobra organizacja pracy własnej
  • czynne prawo jazdy kategori B
  • umiejętność obsługi komputera
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
  • motywujący system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju i awansu
  • szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
  • samochód służbowy po okresie próbnym , telefon komórkowy