Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

SVAR sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4785 dni temu

Ogłoszenie numer: 142837, z dnia 2011-04-11

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nowoczesnych systemów oświetlenia.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: sv/ph

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż produktów firmy głównie w systemie B2B,
  • pozyskiwanie nowych oraz utrzymanie relacji z obecnymi Klientami,
  • monitoring i analizę rynku oraz działań konkurencji na podległym terenie
  • realizacja planów sprzedaży,
  • raportowanie efektów swojej pracy wg standardów przyjętych w firmie.

Wymagania

  • umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych głównie w systemie B2B,
  • kreatywność i samodzielność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość branży oświetleniowej będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + bonusy zależne od efektów pracy,
  • narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon komórkowy,
  • interesujące i dynamiczne środowisko pracy,