Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Braniewo
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

AGROCHEM Sp. z o.o.
Braniewo
praca stacjonarna
4712 dni temu

Ogłoszenie numer: 151574, z dnia 2011-06-10

AGROCHEM - Firma powstała w 1997 roku i jest zlokalizowana w województwie pomorskim. Naszym właścicielem są w 100% Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych Sp. z o.o, jeden z wiodących producentów nawozów mineralnych w kraju.

Prowadzimy następującą działalność:

sprzedaż nawozów, handel środkami ochrony roślin, handel kwalifikowanymi nasionami zbóż, sadzeniaków ziemniaków, traw, roślin strączkowych, skup i sprzedaż zbóż paszowych i konsumpcyjnych, umowy kontraktacyjne skupu zbóż i rzepaku

Miejsce pracy: Braniewo

Nr Ref.: PH/REG 2

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych oraz dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Pozyskiwanie informacji na temat rynku nawozowego, środków ochrony roślin, rynku zbóż na terenie swojego działanie- raporty
  • Wprowadzanie do bazy danych klienta informacji określonych instrukcją
  • Prowadzenie badań marketingowych rynku

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Odpowiednia wiedza z zakresu agronomii i uprawy, ze szczególnym naciskiem znajomości rynku   środków ochrony roślin
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wysoka komunikatywność
  • Zdolność do samodzielnego działania
  • Doświadczenie handlowe w rolnictwie (dodatkowy atut- mile widziany)

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną możliwości rozwoju stałą pracę w obrębie naszej bazy w Gronowie Elbląskim w solidnej i renomowanej firmie
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Bardzo atrakcyjne warunki- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole
  • Profesjonalny pakiet szkoleń
  • Realną możliwość awansu w strukturach firmy
  • Samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy