Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Przedstawiciel Handlowy

DMS Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4727 dni temu

Firma GruburG poszukuje

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Samodzielne realizowanie zadań związanych z aktywnym  pozyskiwaniem klientów
  • Przygotowywanie ofert
  • Stałe monitorowanie rynku
  • Pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach i ich potrzebach w zakresie oferowanych produktów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi  odbiorcami w regionie
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Współtworzenie polityki cenowej i rabatowej  dla sprzedaży w danym punkcie
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata
  • Znajomość technik i narzędzi sprzedaży
  • Umiejętność organizowania czasu i pracy własnej
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office, Internet)
Oferujemy:
  • Telefon  komórkowy
  • Laptop + Internet
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie stałe +prowizyjne
  • Możliwość szkoleń i awansu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)