Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Przedstawiciel Handlowy

Medent Hurtownia Medyczno-Stomatologiczna
Szczecin
praca stacjonarna
4622 dni temu

Ogłoszenie numer: 164247, z dnia 2011-09-19

Firma Medent zajmuje się sprzedażą sprzętu medycznego, stomatologicznego i protetycznego od ponad dziesięciu lat. Nasz asortyment handlowy obejmuje: materiały dla stomatologów i protetyków, dezynfekcję i sterylizację, unity stomatologiczne, aparaty RTG.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, który będzie odpowiedzialny za:

  • przygotowywanie ofert handlowych
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych
  • organizację wykładów i szkoleń dla lekarzy, stomatologów i techników dentystycznych
  • marketing w formie przygotowywania ofert promocyjnych
  • poszukiwanie nowych rozwiązań w celu zwiększenia sprzedaży
  • pomoc w montażu sprzedanego sprzętu

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. "B"
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakietu Ms Office : Word; Excel)
  • język angielski
  • umiejętność przygotowania ofert handlowych
  • umiejętność negocjowania
  • kreatywność, samodzielność, dynamizm w działaniu
  • chęć ciągłego dokształcania
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w godzinach od 9:00 do 16:30
  • stabilną i ciekawą pracę dającą duże możliwości dokształcania i rozwoju
  • przyjazną atmosferę w małym zespole