Przedstawiciel Handlowy

Sante A. Kowalski Sp. j.

Łódź

83 dni temu

Firma Sante A. Kowalski Sp.j.  jest  czołowym europejskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych  typu Granola, jest liderem na rynku  polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 40 krajów na świecie.  Zatrudnia ponad 1200 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów  hal fabrycznych.  Firma od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Współpraca z dotychczasowymi Odbiorcami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długofalowych relacji z Nimi
  • Analiza rynku
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży spożywczej poparte sukcesami
  • Umiejętność pracy zadaniowej pod presją czasu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w całkowicie polskiej firmie
  • Sprzedaż rozpoznawalnych, szybko rotujących, dobrych produktów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Sante oraz usługi Studia Sante

Poznaj

Firma jest liderem na rynku żywności korzystnej dla zdrowia. Dzisiejsza ugruntowana pozycja firmy, to wynik nie tylko spełnionych pasji jej założyciela, ale przede wszystkim stałej pracy nad jakością wspartej profesjonalnym zarządzaniem i nowoczesnym zapleczem technologicznym. Od czterech lat odnotowuje ciągły wzrost obrotów na poziomie 25% rocznie.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Rekrutują z Praca.pl