Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

CELIKO S.A.

Warszawa i okolice

3 dni temu

Przedsiębiorstwo produkcji spożywczej w związku z rozbudową zakładu poszukuje osób solidnych, samodzielnych, kreatywnych chcących się rozwijać na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Opis stanowiska
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Rozwój i utrzymanie dobrych relacji z istniejącymi Klientami firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych i promocyjnych
  • Organizowanie akcji promujących
  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
Wymagania
  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w sprzedaży, przedstawiciela handlowego min.3 lata
  • Znajomość ryku spożywczego
  • Dobra organizacji własnej pracy, silna motywacja
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość obsługi komputera
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz motywujący system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań (samochód, telefon)
  • Pracę w miłej atmosferze

Oferty proszę składać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych zgłoszeniach poniższej klauzuli. Zgłoszenia niezawierające tej klauzuli nie będą mogły być przez nas rozpatrywane i będziemy zobligowani przepisami prawa do ich usunięcia: „Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją na temat przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie na opisanych tam warunkach.”

Administratorem Państwa danych jest Celiko S.A., z siedzibą w Poznaniu, ul. Św. Antoniego 71, 61-359 Poznań. Państwa dane będą przetwarzane na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania jest wyrażona zgoda – art. 6.1.a i art. 7 rozporządzenia „RODO”. Państwa dane będą zachowane i przetwarzane także na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez czas nieokreślony. Mają Państwo prawo do: żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia w każdym czasie zgody na ich przetwarzanie, bez wpływu na legalność wcześniej dokonanego przetwarzania (cofnięcie zgody spowoduje usunięcie i zaprzestanie przetwarzania Państwa danych) oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest w całości dobrowolne, ale jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest CELIKO S.A..