Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

Plastics Group Sp. z o.o.

Białystok

3 dni temu

Miejsce pracy: Białystok

Nr ref.: PH/BI/A/07/2018
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Pozyskiwanie nowych klientów (obszar działania woj. podlaskie)
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Utrzymywanie bieżących relacji handlowych z klientami
  • Analiza i weryfikacja zapytań ofertowych
  • Nadzór nad realizacją zamówień sprzedaż
  • Przyjmowanie reklamacji od klientów, tworzenie protokołów reklamacyjnych
  • Monitoring działań konkurencji
  • Monitorowanie i windykacja należności
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego min. 2 lata

    (mile widziane w branży reklamowej)

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
KANDYDATOM OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Pakiet szkoleń wstępnych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin
  • Satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji przez okres nie dłuższy, niż do zakończenia obecnej rekrutacji prowadzonej przez firmę Plastics Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40 jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

Opcjonalnie prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż rok prowadzonych przez firmę Plastics Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40 jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

Administratorem danych jest Plastics Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40, kontakt rodo@plastics.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

Poznaj

Plastics Group Sp. z o. o. jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Oferujemy wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w wielu sektorach gospodarki - w przemyśle, budownictwie, opakowaniach, reklamie oraz grafice i druku cyfrowym.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Plastics Group Sp. z o.o..