Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Asaj Sp. z o.o.

Białystok

8 dni temu

Jako marka ASAJ istniejemy od 1990 roku. Jesteśmy największą siecią hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia we wschodniej i centralnej Polsce. Posiadamy 15 filii stacjonarnych, trzy internetowe sklepy detaliczne: hurtelektrtyczny.pl, swiatloistyl.pl oraz sklepnowodvorski.pl, a także profesjonalną biznesową platformę internetową - www.asaj.pl. Od 2003 r. jesteśmy członkiem elitarnej grupy zakupowej FEGIME - organizacji skupiającej około 230 hurtowni z 18 krajów Europy. Stawiamy na nowoczesność: wdrożyliśmy rozwiązanie chmurowe do pracy grupowej.

Miejsce pracy: Białystok
Główne zadania:
  • mobilna obsługa klientów biznesowych z branży elektrotechnicznej,
  • ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności,
  • budowanie długotrwałych relacji z przydzielonymi klientami poprzez zaangażowanie w aktywności sprzedażowe,
  • pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami,
  • aktywne wykorzystywanie działań marketingowych wspierających sprzedaż,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz poszukiwanie szans rozwoju sprzedaży,
  • umacnianie pozycji firmy na rynku,
  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowiskach mobilnych,
  • z łatwością prowadzisz spotkania, rozmowy handlowe i negocjacje,
  • jesteś operatywny i aktywny w działaniu,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
Mile widziane:
  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej lub pokrewnych,
Oferujemy:
  • pracę w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dużą samodzielność działania,
  • szkolenia branżowe,
  • umowę o pracę,
  • system wynagrodzeń z prowizją od 12% (bez ograniczeń naliczania),
  • rozliczanie od marży wyfakturowanej net-net,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej,
  • szereg ułatwień w codziennej pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych,
  • samochód Skoda Rapid, po spełnieniu parametrów Skoda Octavia
  • możliwość rozwoju zawodowego ( pełna informacja na naszej stronie internetowej)

Zaproponujemy stanowisko oraz wynagrodzenie odpowiadające Twojemu doświadczeniu i kompetencjom!

Aplikuj, a my się z Tobą skontaktujemy!

Poznaj

Wiodący dystrybutor artykułów elektrycznych i elektroinstalacyjnych we wschodniej i centralnej Polsce, zatrudniający ponad 300 pracowników, członek europejskiego zrzeszenia hurtowni FEGIME; dziewięciokrotny laureat "Gazeli Biznesu" 2005-2013

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Asaj Sp. z o.o..