Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

CHIMIREC-SEPTOS Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6354 dni temu

Ogłoszenie numer: 25125, z dnia 2006-12-25

Firma CHIMIREC-SEPTOS Sp. z o.o. należąca do Grupy CHIMIREC DEVELOPMENT S.A.S. Francja specjalizujesię w przetwarzaniu i zagospodarowaniu odpadów przemysłowych i warsztatowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: WZNOWIENIE

Opis stanowiska

1. bezpośrednie pozyskiwanie klientów, 2. przygotowanie oraz prezentacja ofert handlowych, 3. negocjowanie warunków współpracy.

Wymagania

1. samodzielność i dobra organizacja pracy, 2. dyspozycyjność, 3. konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu, 4. doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych.

Oferujemy

1. interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, 2.atrakcyjne warunki wynagrodzenia, 3. niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków, włącznie z samochodem