Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

HR SIGMA Katarzyna Jaworska

Wrocław

28 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr ref.: PH/MS/05/2019
Obowiązki:
  • Zapewnienie odpowiedniego rozwoju relacji z dotychczasowymi oraz pozyskanie nowych Klientów do współpracy
  • Realizowanie planów sprzedażowych i promocyjnych
  • Zdolność docierania do osób na każdym szczeblu organizacji
  • Samodzielne wytyczanie oraz realizacja nowych szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji i spotkań biznesowych
  • Promowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy wśród klientów
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celów sprzedażowych
  • Predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Otwartość, doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizja uzależniona od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia kwalifikacji
  • Wsparcie doświadczonego zespołu przy wdrożeniu do firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy